1. RURY PRZENOŚNE X-STAGE X-POLE

Zestaw przenośny Pole Dance jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku treningów gdzie nie mamy możliwości montażu sprzętu do sufitu. Do rozstawienia wystarczy proste i sztywne podłoże, sama konstrukcja przez idealne wyważenie pozwala trenować nawet najbardziej dynamiczne akrobacje bez obawy o przewrócenie. Zestaw składa się ze stelaża podestu, trójkątów podestowych oraz rury oraz pakowany jest w wygodne materiałowe pokrowce pozwalające na łatwy transport.

2. RURY POLE DANCE X-POLE

W naszej ofercie znajdą Państwo najnowszej generacji rury do Pole Dance firmy X-Pole, które w zależności od potrzeb możemy dostosować do wymaganej wysokości. Sprzęt montowany jest rozporowo, tak więc wymaga twardego podłoża oraz sufitu. Sprzęt posiada powierzchnię chromowaną o średnicy 45 mm.

3. STELAŻE DO AKROBATYKI POWIETRZNEJ

Stelaże umożliwiają ćwiczenie sportów aerial w dowolnym miejscu, nie wymagają przymocowania konstrukcji do podłoża czy sufitu. Posiadamy wszelkie elementy montażowe pozwalające w pełni korzystać ze sprzętu. Maksymalna wysokość stelaża to 4,2 metra – rozstaw na ziemi 3,86m x 4,23m.

Wytrzymałość stelaża:

  • max. waga ćwiczących 200kg

Stelaż pakowany jest w materiałową torbę o wymiarach 180x50x40 cm wyposażoną w kółka, co umożliwia wygodne przewożenie stelaża.


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P